INFORMACIJA

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Įmonės pavadinimas: UAB Arto Baldai
Įmonės kodas: 302432638
PVM kodas: LT100007439012
Adresas: Kaniūkai, Alytaus r.
Tel. Nr.: +370 656 23996

Užsakant prekes reikia atlikti pasirinktinai:
– 30% avansinį mokėjimą;
– apmokėti visą užsakymą.

Mokėjimą galima atlikti bankiniu pavedimu arba grynais pristatymo metu.

Pavedimu

Šis apmokėjimas skirtas pirkėjams, besinaudojantiems interneto bankų paslaugomis. Pervesdami pinigus būtinai nurodykite Jūsų užsakymui suteiktą numerį, kurį pamatysite po užsakymo patvirtinimo atsidariusiame eLova.lt puslapyje arba el. laiške patvirtinančiame, kad Jūsų užsakymas yra gautas. Užsakymui apmokėti reikalingą sumą perveskite UAB “Arto baldai” (įm. kodas 302432638) sąskaitą:

Sąskaitos Nr.: LT737300010128642567, “Swedbank”
SWIFT/BIC kodas: HABALT22.

Užsakymas pradedamas vykdyti iškart, kai pinigai patenka į mūsų saskaitą. Užsakymo pristatymo trukmė pailgėja tiek laiko, per kiek mes gauname banko pavedimą.

Grynais pristatymo metu

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, Jūs mokate už prekes tuo metu, kai jos pristatomos Jūsų nurodytu adresu. Kurjeriui pristačius užsakytas prekes Jūs turėsite apmokėti užsakymą ir pasirašyti mokėjimą patvirtinančius dokumentus. Pasirinkus mokėjimą grynais 30% avansinis mokestis yra būtinas. Jis pervedamas į pardavėjo banko sąskaitą. Gavę pranešimą iš banko apie Jūsų atliktą mokėjimą, mes pradėsime vykdyti Jūsų užsakymą.

Bendradarbiaujame su tokiomis lizingo bendrovėmis kaip ,,Mokilizingas‘‘ ir ,,SBlizingas‘‘. Gavę Jūsų užsakymą, susisieksime su Jumis per 1 darbo dieną. Tada būsite informuoti kokie duomenys ir dokumentai reikalingi, kad patikrintume ar galima sudaryti pirkimo išsimokėtinai sutartį. Patikrinus šiuos duomenis ir esant galimybei sudaryti sutartį, taip pat būsite informuoti kokios yra siūlomos jos sąlygos. Perkant prekes išsimokėtinai internetinėje parduotuvėje nereikia mokėti pradinio įnašo, jeigu to nereikalauja lizingo bendrovė.

Jeigu turite klausimų, susisiekite su mumis:
Telefonu: +370 656 23996
El. paštu: info@elova.lt

Įprastai baldų gamybos ir pristatymo terminas yra 8-10 savaičių, tačiau išaugus gamybos apimtims, pristatymo terminas gali kisti. Užsakymo gamybos terminas pradedamas skaičiuoti nuo avanso ar apmokėjimo gavimo dienos.

Jeigu užsakymo gamyba ir pristatymas užtruks ilgiau nei 10 savaičių, būsite informuotas asmeniškai.

Visi baldai yra pristatomi klientams į namus. Pristatymo paslauga yra nemokama, jeigu užsakymo suma viršija 1000 eur.  Prekių pristatymui į Kuršių Neriją taikoma atskira kainodara. Pasirinkus pristatymą į Kuršių Neriją su Jumis bus atskirai susisiekta dėl galutinės pristatymo kainos.

Baldo užnešimas iki Jūsų buto durų galimas tik atskiru susitarimu ir įspėjus iš anksto. Paslaugos kaina derinama atskiru susitarimu.

Mūsų parduotuvėje įsigytiems baldams suteikiama 24 mėnesių kokybės garantija, kurios garantinis laikotarpis prasideda nuo prekės pristatymo, ar atsiėmimo dienos. Garantija taikoma prekių kokybės trūkumams, atsiradusiems dėl gamintojo kaltės su sąlyga, kad gaminys buvo naudojamas pagal paskirtį. Pardavėjas įsipareigoja garantinį aptarnavimą įvykdyti per 15-45 darbo dienas.

Pardavėjas neatsako už tai, kad internetinėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

Garantija nutrūksta kai:

1. Baldai naudojami ne pagal paskirtį.

2. Baldai buvo papildyti ne jiems skirtomis detalėmis.

3. Baldai buvo pažeisti juos netinkamai naudojant, laikant arba transportuojant.

4. Baldai buvo remontuojami pirkėjo arba trečių asmenų.

5. Baldai buvo netinkamai prižiūrimi.

6. Baldai buvo netinkamai surinkti.

Garantija netaikoma:

1. Natūraliam prekės susidėvėjimui ir išblukimui.

2. Audinio tekstūros ir atspalvio nevienodumui.

3. Trapioms medžiagoms (stiklui, dirbtinėms medžiagoms ir t. t.).

Garantinių prekių paėmimo tvarkymui ir gražinimo metu detalių išrinkimu, surinkimu ir pakavimu pasirūpina klientas, nebent su pardavėju sutariama kitaip.

BALDŲ EKSPLOATACIJA IR PRIEŽIŪRA

Baldus naudokite pagal paskirtį. Ant baldų negalima šokinėti, laipioti, nenaudokite pasilipimui, nesėdėkite ant porankių. Nestatykite ant baldo karštų, sunkių ar aštrių daiktų.
Baldus naudokite sausose, uždarose ir apsaugotose nuo kenksmingų atmosferos sąlygų poveikio patalpose. Baldų, ypač su natūraliomis dangomis, nepatartina statyti tiesioginiuose saulės spinduliuose, nes paviršius gali pakeisti savo spalvą. Rekomenduojama kambario aplinka: 45-55 % santykinio drėgnumo ir 15-25°C temperatūra. Per didelis patalpų drėgnumas gali pažeisti minkštųjų baldų medines bei metalines dalis, mechanizmus.
Baldus patartina statyti apie 30cm toliau nuo radiatorių, šildytuvų ir oro kondicionierių.
Saugokite baldus nuo skysčių (sulčių, kavos, vandens ir t.t), cheminių medžiagų poveikio.
Perstatinėdami baldus į kitą vietą jų nestumdykite, o perneškite. Statykite baldus tik ant lygių grindų, siekiant išvengti nepageidaujamų pasekmių, tokių, kaip, konstrukcijos išsikraipymai, girgždėjimai.
Jei yra integruotas miegamas mechanizmas, netraukite mechanizmo tik vienoje pusėje. Visada traukite ties centru. Nenaudokite staigių, stiprių judesių. Ištraukite ir sustumkite baldo miegamos dalies mechanizmą jo nesukreipdami (priešingu atveju, mechanizmo riedamos dalys gali iškristi iš kreipiančiųjų dalių arba persiversti lankstas). Nepatartina, kad maži vaikai be suaugusiųjų priežiūros trauktų miegamąjį mechanizmą.

Baldus reikia reguliariai siurbti ir vėdinti.
Nenaudokite agresyvių – rūgštinių, didelį chloro kiekį ir pan. turinčių priemonių, taip pat valymo priemonių, į kurias įeina stiprūs chemikalai arba naftos produktų turintys skiedikliai, t.y. acetonas, skiediklis, spiritas, dalintojas ir kt. Labai atsargiai arti baldų naudokite klijus. Niekada nepilkite valiklio tiesiai ant audinio!
Natūralios odos baldus valykite tik specialiais valikliais, skirtais valyti natūralią odą. Dirbtinė oda valoma švariu, minkštu, vandenyje sudrėkintu audinio gabalėliu.
Visada stenkitės dėmes išvalyti iš karto, kai tik jas pastebite. Tam, kad nusausintumėte dėmę, naudokite popierinius rankšluosčius arba drėgmę sugeriantį audinį. Stenkitės stipriai netrinti, nes galite pažeisti baldinį audinį. Jei reikia, galite panaudoti nestiprios koncentracijos valymo priemones.
Periodiškai patepkite lankstus, mechanizmų ratukus, kreipiančiąsias dalis, metalinius sujungimus ir kt.
Saugokite baldus nuo naminių gyvūnų. Jų nagai gali įbrėžti odą, audinį, medienos detales.

To pačio modelio baldai, aptraukti su skirtingos rūšies ar oda, gali atrodyti kitaip,gali turėti raukšlių,gal skirtis kietumas ir t.t.Tai yra neišvengiama dėl individualių panaudotos medžiagos savybių.
Natūralios odos, gobeleno, dirbtinės odos laisvumas ant minkšto baldo yra leistinas, nes atsiranda natūralus audinio tempimas. Odos deformacija vyksta negrįžtamai.

Negalima stovėti, pasilypėti ant atskirų lovos dalių (pvz.: šonų, kojūgalio ir pan.).
Negalima lipti į lovos patalynės dėžę
Negalima kišti rankų į pakėlimo mechanizmą;
Negalima vaikams savarankiškai naudoti pakėlimo mechanizmą.
Būtina saugotis, kad pakėlimo mechanizmas neužkristų.
Renkantis lovą su pakėlimo mechanizmu, būtina paisyti gamintojo rekomendacijų lovos čiužinių svoriams. Per sunkus čiužinys gali trukdyti tinkamai naudotis pakėlimo mechanizmu.

DĖMESIO!
Garantiniai įsispareigojimai negalioja, jeigu buvo pažeistos eksploatacijos sąlygos, padaryti fizinio ar mechaninio pobūdžio pažeidimai.

Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, išskyrus atvejus, kai sutarties negalima atsisakyti pagal LR įstatymus (kai sutartis sudaryta dėl higienos prekių – patalynės reikmenų, čiužinių, antčiužinių, pagalvių ar kitų prekių priskiriamų higienos reikmenims – pardavimo). Taip pat prekės nekeičiamos ir negrąžinamos užsisakius prekę pagal individualų užsakymą.

Pirkėjas gali pasinaudoti prekių gražinimo arba keitimo paslauga per 14 kalendorinių dienų nuo prekių pristatymo, arba atsiėmimo dienos, informuodamas apie tai Pardavėją el. paštu info@elova.lt

Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

1. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);

2. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais);

3. Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);

4. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;

5. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą ir garantinį taloną.

6. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami mokėjimo pavedimu ir tik į mokėtojo banko sąskaitą. Pasinaudojant šia prekių gražinimo galimybe, Pirkėjui tenka prekių siuntimo bei grąžinimo išlaidos.

ATSAKYSIME Į VISUS JŪSŲ KLAUSIMUS

SUSISIEKITE SU MUMIS

[contact-form-7 id=”3362″]
Krepšelis
Prisijungti

Neturite paskyros?

Facebook Instagram
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Sutikimą galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus.
Veskite raktažodį ir rinkitės iš rezultatų...