/Audiniai
Audiniai2018-06-07T16:40:22+00:00

Audiniai ir jų specifika

Renkantis baldus svarbiausia pasirinkti tinkamą audinį. Vertėtų atkreipti dėmesį ne tik į patinkančias spalvas, bet ir į audinio sudėtį bei jo valymo specifiką.

Sintetiniai audiniai

Vienas geriausių pasirinkimų yra sintetiniai audiniai, kadangi kai kuriais atvejais jie yra pranašesni už natūralius audinius, tokius kaip vilna ar medvilnė, kadangi sintetiniai pluoštai beveik nesiglamžo ir yra lengvai valomi. Taip pat jie ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Būtina pabrėžti ir tai, kad sintetiniai audiniai yra aukščiausios kokybės ir visiškai nekenksmingi Jūsų sveikatai bei Jus supančiai aplinkai.

Natūralaus pluošto audiniai

Natūralaus pluošto audinius baldams dažniausiai renkasi tie, kam ypač svarbus ekologiškumas. Tokių audinių šudėtyje yra natūralaus pluošto lino, medvilnės ar vilnos, todėl audinys kvėpuojantis ir malonus liesti. Natūralus pluoštai lengviau glamžosi ir sunkiau valosi, tad dažnu atveju tokie audiniai valomi tik sausu valymu.

Kombinuotos sudėties audiniai

Tokio tipo audiniai dažniausiai sudaryti iš visiškai skirtingų natūralių ir sintetinių pluoštų. Tai alternatyva natūraliu pluoštų mėgėjams, kadangi tokie audiniai nepraranda savo natūralumo, bei yra patvarūs, pasižymi dideliu tankiu, juos lengva valyti ir plauti.

Užsisakykite audinio pavyzdį į namus

Jeigu Jūs pageidaujate gauti audinių pavyzdžius, prašome pasirinkti audinius ir  užpildyti žemiau esančią užsakymo formą. Dėl pavyzdžių užsakymo ar kitokios techninės pagalbos galite kreiptis el. paštu [email protected] arba skambinti telefonu +370 643 44455.

Išsirinkite audinį mūsų partnerių salone Vilniuje

Šiuos ir dar daugiau audinių galite apžiūrėti mūsų partnerių „Lovaplius“ salone Vilniuje, Naugarduko g. 57, prekybos centre „Dubingiai“, 2 aukšte.


Audinio spalva priklauso nuo naudojamo monitoriaus nustatymų, todėl reali audinio spalva gali skirtis ir neatitikti žemiau pavaizduotų spalvų. Jums pageidaujant audinių pavyzdžius galime atsiųsti paštu.

Dirbtinė oda „Alabama“ (A kategorija)

Tvirta ir kokybiška eko oda savo struktūra primenanti natūralią odą žavi savo spalvų palete. Nepaisant to, kad šioje paletėje daugiausiai vyrauja neutralios ir ramios spalvos, visiems ryškių mylėtojams paruošėmė ir ugnine raudoną spalvą. Visos spalvos esančios paletėje tarsi nesenstanti klasika – niekada neišeis iš mados.

 • Sudėtis: 100% PU top, 65% PES, 35% CO backing
 • Martindeilo testas: >20 000
 • Gramatūra: 450 g/m2 ± 10 g/m2
 • Valymas: Dėmės lengvai išvalomos su muiluotu vandeniu ir kempinėle

white white white white white
Alabama white Alabama Beige Alabama Brown Alabama Red Alabama Black


Dirbtinė oda „Long Island“ (A kategorija)

Long Island eko oda savo tekstūra kuria vientisumo ir lengvumo įspūdį, o spalvų paletė užburia savo ramiais ir neutraliais tonais. Matinė eko oda pasižymi savo tvirtumu – tai viena tvirčiausių iš mūsų turimų eko odų.

 • Sudėtis: 65% PU top, 35% PES
 • Martindeilo testas: >100 000
 • Gramatūra: 360 g/m2 ± 10 g/m2
 • Valymas: Dėmės lengvai valomos su muiluotu vandeniu ir kempinėle

white white white white white
Long Island 03 Long Island 07 Long Island 11 Long Island 12 Long Island 15


Audinys „Aspen“ (A kategorija)

Tvirtas ir kokybiškas audinys Aspen unikalus savo tekstūra, kurios dėka savo pasirinktam baldui suteiksite natūralumo ir gyvumo įspūdį. Šioje paletėje esančios spalvos atrodo natūraliai ir nevargina. Šis audinys sukurtas gaminiams, kurie reikalauja subltilumo.

 • Sudėtis: 100% PES
 • Martindeilo testas: 100 000
 • Gramatūra: 310 g/m2 ± 10 g/m2
 • Valymas: Skalbimas rankiniu būdu / Dėmės lengvai valomos muiluotu vandeniu ir kempinėle

white white white white
Aspen 02 Aspen 07 Aspen 08 Aspen 09
white white white
Aspen 10 Aspen 17 Aspen 18


Audinys „Soro“ (A kategorija)

Plonas tačiau tuo pačiu ir tvirtas audinys Soro puikiai atrodys ant bet kokio stiliaus baldo. Švelnus audinys bus malonus prisilietimui, o dėka savo tekstūros atrodys žavingai. Šis audinys turėtų patikti viems estetikos mylėtojams.

 • Sudėtis: 100% PES
 • Martindeilo testas: 100 000
 • Gramatūra: 300 g/m2 ± 10 g/m2
 • Valymas: Skalbimas rankiniu būdu / Sausas valymas / Dėmės lengvai valomos muiluotu vandeniu ir kempinėle

white white white white
Soro 21 Soro 23 Soro 28 Soro 76
white white white
Soro 83 Soro 93 Soro 96


Audinys „Riviera“ (A kategorija)

Prabangus audinys Rivieta turintis nedidelį pukelį ir bligezio Jūsų pasirinktam baldui suteiks karališko žavesio ir elegancijoss. Ši audinį malonu liesti – jis nepaprastai švelnus ir minkštas. Su šiuo audiniu baldas bus žymiai jaukesnis.

 • Sudėtis: 100% PES
 • Martindeilo testas: 100 000
 • Gramatūra: 300 g/m2 ± 10 g/m2
 • Valymas: Skalbimas rankiniu būdu / Sausas valymas / Dėmės lengvai valomos muiluotu vandeniu ir kempinėle

white white white white
Riviera 21 Riviera 24 Riviera 26 Riviera 28
white white white white
Riviera 62 Riviera 81 Riviera 91 Riviera 100


Vardas (privalomas)

Pavardė (privalomas)

El. paštas (privalomas)

Pristatymo adresas (privalomas)

Telefono numeris

Papildoma informacija

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Sutikimą galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Supratau!