Apmokėjimas ir pristatymas

Užsakyto baldo ar čiužinio gamyba

Įprastai baldų gamybos ir pristatymo terminas yra 2-4 savaitės. Jei baldą turime sandėlyje jį pristatysime per 0-2 savaites. Užsakymo gamybos terminas pradedamas skaičiuoti nuo avanso ar apmokėjimo gavimo dienos.

Jeigu užsakymo gamyba ir pristatymas užtruks ilgiau nei 4 savaites, būsite informuotas asmeniškai.

Pristatymas

Visi baldai yra pristatomi klientams į namus. Pristatymo paslaugos kaina į visus Lietuvos miestus – 15 EUR. užsakant už 1000 EUR. ar daugiau pristatymo paslauga yra nemokama.

Baldo užnešimas iki Jūso buto duro galimas tik atskiru susitarimu ir įspėjus iš anksto. Paslaugos kaina derinama atskiru susitarimu.

Apmokėjimas

Apmokėjimas pavedimu

Šis apmokėjimas skirtas pirkėjams, besinaudojantiems interneto bankų paslaugomis. Pervesdami pinigus būtinai nurodykite Jūsų užsakymui suteiktą numerį, kurį pamatysite po užsakymo patvirtinimo atsidariusiame eLova.lt puslapyje arba el. laiške patvirtinančiame, kad Jūsų užsakymas yra gautas. Užsakymui apmokėti reikalingą sumą perveskite į UAB “Tokijana” (įm. kodas 303150339) sąskaitą Nr. LT44 7300 0101 4312 3249, esančią “Swedbank”, AB, banko kodas: 73000. Banko SWIFT numeris: HABALT22.

Užsakymas pradedamas vykdyti iškart, kai pinigai patenka į mūsų saskaitą. Užsakymo pristatymo trukmė pailgėja tiek laiko, per kiek mes gauname banko pavedimą.

Apmokėjimas grynais

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, Jūs mokate prekes tuo metu, kai jos pristatomos Jūsų nurodytu adresu. Kurjeriui pristačius užsakytas prekes Jūs turėsite apmokėti užsakymą ir pasirašyti mokėjimą patvirtinančius dokumentus. Pasirinkus mokėjimą grynais 30% avansinis mokestis yra būtinas. Jis pervedamas į pardavėjo banko sąskaitą. Gavę pranešimą iš banko apie Jūsų atliktą pavedimą, mes pradėsime vykdyti Jūsų užsakymą.

Pirkimas išsimokėtinai

Bendradarbiaujame su tokiomis lizingo bendrovėmis kaip ,,Mokilizingas‘‘ ir ,,SBlizingas‘‘. Gavę Jūsų užsakymą, susisieksime su Jumis per 1 darbo dieną. Tada būsite informuoti kokie duomenys ir dokumentai reikalingi, kad patikrintume ar galima sudaryti pirkimo išsimokėtinai sutartį. Patikrinus šiuos duomenis ir esant galimybei sudaryti sutartį, taip pat būsite informuoti kokios yra siūlomos jos sąlygos. Perkant prekes išsimokėtinai internetinėje parduotuvėje   nereikia mokėti pradinio įnašo, jeigu to nereikalauja lizingo bendrovė.